WSPÓLNE WYJAZDY

Zapraszam do wspólnego wyjazdu wszystkich, którzy marzą o niezapomnianej przygodzie życia, chcą poznać azjatycki styl życia i radość gotowania na plaży, zgłębić meandry orientalnej filozofii, zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy i poznać wielu niezwykłych ludzi, wraz z ich fascynującą kulturą i mentalnością.

Jak wygląda taka podróż? Wszystko planujemy spontanicznie, na pełnym luzie, wedle chęci i oczekiwań. Możemy zwiedzać dzień w dzień, gotować, przemieszczać się, ale też leniuchować na plaży czy zarywać noce. Najważniejsze, że zwiedzamy Azję obcując z ludźmi i ich naturalną przestrzenią, nie chowamy się w taksówkach czy luksusowych hotelach. Staramy się żyć na wzór miejscowych: śpimy w bungalowach na ciekawych plażach i wyspach, podróżujemy komunikacją publiczną, jemy na ulicy w lokalnych garkuchniach i u gospodyń domowych, gdzie poznamy całkowicie nowe smaki i ekscytujących ludzi. Szerokim łukiem omijamy zachodnie sieciówki i hipermarkety. Eksplorujemy turystyczne i nieturystyczne przestrzenie wschodniego świata, w tym także kultowe miejsca jak ulice Soi Cowboy czy Khao San Road w Bangkoku, gdzie poddamy się nieskrępowanemu żywiołowi życia nocnego.

Zaczynamy od Tajlandii, która jest najlepiej rozwinięta pod względem turystycznym. Cała Tajlandia nazywana jest Krainą Uśmiechu i ciężko spotkać tu kogoś smutnego. Związane jest to ze wschodnią filozofią, buddyzmem, wzajemnym szacunkiem, ogromna religijnością, empatią i serdecznością tych ludzi jaka towarzyszy im od zarania dziejów. Tajowie nie są zakompleksieni jak większość zachodnich społeczeństw – nie ma stresu, zawiści i braku życzliwości, tak powszechnych w Polsce. Dlatego podróże ze mną staną się drogą do wewnętrznej przemiany i nowego spojrzenia na rzeczywistość.

Zapraszam zatem do mojego świata! Mam nadzieję, że dzięki mnie przeżyjecie podróż życia i zakochacie się w Azji. Jestem w stanie zorganizować i zaplanować wyjazd dla każdego, pod kątem jego oczekiwań, a przy tym dzielić się moimi doświadczeniami, sztuczkami, wiedzą podróżniczą i znajomościami – nie będziemy skazani na zapłatę frycowego, które dzisiaj płacimy w podróży do nowego miejsca praktycznie wszyscy. Dzięki wspólnym wyprawom zanurzymy się w aromatycznym i nieokiełznanym żywiole orientu. Tutaj czeka na nas niesamowita przygoda, w której każdy znajdzie fascynujące go aktywności: wieczór walk muay thai, poszukiwania dzikich zwierząt, karmienie słoni, gotowanie na ulicy z restauratorami lub z tubylcami na plaży, do tego bogate życie nocne, plaże, krajobrazy i wiele, wiele innych niezapomnianych atrakcji.

Orientacyjne koszty:
Bilet lotniczy – ok. 2500 PLN
Lokalna komunikacja – ok. 500 PLN
Hotele – zależnie od wymogów i chęci. Standardowo od 800 do 1200 PLN
Kieszonkowe – ok. 800 USD (zależnie od zakupów i tempa życia)
Moje honorarium – do ustalenia indywidualnie z grupą za know how podróżnicze, czyli planowanie wszystkiego, przewodzenie po Bangkoku i wszystkich miejscach, do których zechcemy pojechać, planowanie wycieczek na miejscu i dostosowywanie się do wszystkiego.

!!! UWAGA !!! koszty orientacyjne mogą ulec zmianie i są elastyczne w zależności od dostępnych promocji.