WYSPY

Kraina wschodu obfituje w rajskie wyspy z fantastycznymi widokami i tętniącymi wodnym życiem rafami koralowymi. Panujący na wyspach mikroklimatach sprzyja rozwojowi różnorodnej fauny i flory – dzięki czemu można zapuścić się w dżunglę czy lasy mangrowe, jeść rozmaite owoce prosto z drzew i dokarmiać miejscowe zwierzęta. Kontakt z dziką naturą gwarantowany na półwyspie makaków, które próbują okraść każdego przybysza. Ciekawym przeżyciem jest z pewnością karmienie słoni w lokalnej fundacji.

PLAŻE

Plaże to jedna z wizytówek Azji. Wszędzie są szerokie i bardzo czyste. W turystycznych miejscach jest niezwykle urozmaicona oferta atrakcji wodnych, m.in.: skutery wodne (jet ski), nurkowanie, kite, surfing, wind surfing i snorkeling (pływanie z maską i fajką) – jest parę wysp, gdzie do niezwykłych wrażeń wystarczy maseczka wypożyczona za 10 złotych oraz chleb tostowy jako wabik na ryby. Nie trzeba umieć nurkować, aby ujrzeć niesamowite bogactwo podwodnego świata.
Plaże to jednocześnie centrum okolicznego życia. Na plaży można gotować, jeść, spać i bawić się. Jedzenie, genialny masaż, drink, a w tle szum morza… nie ma nic lepszego!

GALERIA